.

.

Женски Есенски И Зимски Обичен Џемпер Без Качулка Љубов Печатење Пуловер Лабав Џемпер

Женски Есенски И Зимски Обичен Џемпер Без Качулка Љубов Печатење Пуловер Лабав Џемпер

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Тежина на пакетот : 280гр.64" ДОЛЖИНА : 78см/30.59" ракав : 59.92"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.18" РАМО : 64 CM/25. Дуксер со т-врат : Дуксер со Т-врат, Дуксер Со Т-врат.41" Ракав : 56.24" ДОЛЖИНА : 77см/30.46" Рамо : 61см/24.02" Ракав : 55.20" ракав : 58. Обичен Патент Лесен Патент Качулка Жените Паѓаат Женски Џемпер. Материјал : Полиестер.76" РАМО : 65cm/25.Женскиот есенски и зимски обичен џемпер Без качулка Сака пуловер за печатење лабав џемпер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Погоден Е За Носење Жени И Девојки При Патување, Секојдневен Живот, Забави, Клубови, Канцеларии, Училишта, Семејства, Одмори И Работа Ноќе.43" должина : 80cm/31. Лесни Тимови Жени Девојки Јуниори Дуксери Без Маица За Облека Со Качулка.03" Рамо : 62см/24.85" Должина : 76см/29. Печатењето И Боењето На Природни Материјали Нема Да Предизвикаат Штета.03" должина : 79cm/31.61" рамо : 63см/24.80" ракав : 57. Љубовна Кошула За Денот на вљубените, Долг Ракав, Дуксер, Многу Удобен Шир, Многу Погоден за Секојдневно Носење, Јакна Од Еластична Ткаенина Што Дише Женски Качулка Од Памучна Качулка Поставена Женска Кошула во Боја.10"големина : xxl сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 134 CM/52.

Главните карактеристики

Избор на клиент