.

.

Летни Фустани За Жени Мода Женска Пролет, Лето И Fall Секојдневен Еднорамен Фустан Со Цврста Боја Без Ракави на Клиренс

Летни Фустани За Жени Мода Женска Пролет, Лето И Fall Секојдневен Еднорамен Фустан Со Цврста Боја Без Ракави на Клиренс

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Моден Женски Пролетен, Летен И Есенски Секојдневен Фустан Со Еднорамни Ракави Без Ракавикарактеристики : 1.31" Големина : ХХЛ Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 84-100см/33. Повод : слободно време, дневно, роденден, датум, танцова изведба, забава, свадба, семеен одмор итн. Карактеристики : еднобојна, V-Врат, без ракави, секојдневна облека, секојдневна облека, модерен моден дизајн, модерна секојдневна облека. Ова Е Супер лесна Сезона на фустани што дише : летен пол : девојка повод : секојдневна, секојдневна наука : тип на полиестерпетер тип : цврст стил на боја : елегантна и модерна должина : средна и мала должина на ракавот : без ракави за чистење : ладно миење раце, закачување или сушење што добивате : 1 Парче Облека Големина : Големина На С.88" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент