.

.

Инлифе Шорцеви За Женски Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

Инлифе Шорцеви За Женски Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

Вреднување на стоката:

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

50 "Колк : 104см/40. Големина : М Големина. Големина : XXL Големина.Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Краткикарактеристики : Атлетски Шорцеви за Жени ,додека сеуште се доволно лабави и растегливи за да бидат удобни/ Еластични затворање.22 " Должина : 30см/11. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Ладно миење Раце, Машинско Перење што добивате : 1 парчиња женски шорцеви : Големина На С. Ве молиме слободно контактирајте го продавачот доколку имате какви било прашања. Повод : можете да носите атлетски шорцеви за трчање,вежбање,јога, теретана или само лежење во лето. Големина : Л Големина.31 " Должина : 33см/12. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-90см/31.58 " Должина : 31см/12.94 " Должина : 32см/12. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-76см/26. Големина : XL Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент