.

.

Женски Кошули Мода Летна Кошула Со Тркалезен Врат Женски Ракав Печатење Обични Блузи За Излегување

Женски Кошули Мода Летна Кошула Со Тркалезен Врат Женски Ракав Печатење Обични Блузи За Излегување

Вреднување на стоката:

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

31 "Рамо : 47.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.11 "Должина : 72см/28. Жени Долги Ракави Кошули Пуловер.03 "Рамо : 50. Сезона : Type/Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Јака : Должина На Тркалезниот Врат : 3/4 Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи : Големина На С. Жените Врвови Дозвола.52" Ракав : 44см/17. Нова Мода.92" Sumduino Женски Кошули Мода Лето Круг-Вратот Кошула Женски 3/4 Ракав Печати Повик Излез Блуза Блузи.Карактеристики : Секојдневна Маица,Модна Маичка,Пуловер,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, секојдневна Маица. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45. Одговараат за, И Зима.Мода Женски Лето Круг-Вратот 3/4 Ракав Печати Повик Прошетка Блузи Врвовикарактеристики : 1.90 "Должина : 76cm/29.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Големина : XXL Големина. Есенска Зимска Облека за Жени. Големина : XL Големина. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.50 "Должина : 74см/29.94 "Рамо : 46см/18.70" Ракав : 46см/18. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.67 "Рамо : 49см/19. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.Печатењето го прави Пообичен и попривлечен за носење.58 "Рамо : 44.29" Ракав : 47см/18.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.72 "Должина : 70см/27.

Главните карактеристики

Избор на клиент