.

.

Пионерската жена украсена врвна врата, женски

Пионерската жена украсена врвна врата, женски

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Освежете го вашиот стил на есен со овој украсен В-врат плетен врв од Pioneer Woman. Изработена од мека плетена ткаенина и убави отпечатоци, овој врвен пуловер лесно се спојува и на фармерките и панталоните. Острата V-вратница со убава лента за контраст и 3/4 ракави со еластизирана полите и шутница ќе го направат ова ставка во вашиот плакар. Исклучиво на. Рајон Спандекс мешавина плетена ткаенина. 3/4 ракави; Еластичен ракав полите со шутница. 26,5 "Должина. V-врат со лента за лента. Стил на пуловер.

Главните карактеристики

Избор на клиент