.

.

Жени Плус Заштеди Блузи И Маици Жени Основни Врвови Со Кратки Ракави 4 јули V Маици За Вратот Кошули Лабава Секојдневна Маица Блуза Блуза Бич

Жени Плус Заштеди Блузи И Маици Жени Основни Врвови Со Кратки Ракави 4 јули V Маици За Вратот Кошули Лабава Секојдневна Маица

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и ќе имате дневен изглед без напор. Големина : М Големина.46 "Должина : 74см/29. Препорака За Колокација : . : ХХ-Лареге Биста : 124см/48.За Летните Врвови За Жени 2022 Кошули Облечени Секојдневни Плус Големина : . : Мала Биста : 90см/35.53" Материјал : Овие Жени Плус Заштеди Блузи И Маици Жени Основни Врвови Со Кратки Ракави 4 јули V Маици За Вратот Кошули Лабава Секојдневна Маица Блуза 2022 Плажа се изработени од памук И полиестер, меки на допир, удобни и дишат за носење, лесни и издржливи, лесни за чистење И СУВА, Не Е Лесно Да Се Намали Или деформира, соодветната еластичност ја Прави Близу до вашата кожа, не премногу затегната Или лабава, Давајќи Ви Удобно Искуство При Носење. Гаранција по продажбата За овие врвови за жени секојдневно лето : . Дизајн : Овој Краток Ракав Жени Плус Летни Врвови Лабава Вклопуваат карактеристики основни и класични, со умерена дебелина и дизајн кој го намалува рестриктивното чувство на облека за вас, ви носи кул и освежувачки, а дизајнот со блиско вклопување му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, што ве прави сигурни и шармантни.

Главните карактеристики

Избор на клиент