.

.

Женски В - Вратот Обичен Ракав Цветни Печатени Туника Кошули Летни Основни Кошули Плисирана Блуза

Женски В - Вратот Обичен Ракав Цветни Печатени Туника Кошули Летни Основни Кошули Плисирана Блуза

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : женски блузи/ блузи/ плус големина/ плус големина блузи/ женски врвови плус големина/ женски врвови клиренс/ женски врвови 3/4 ракав/ женски плус големина блузи и маици/ памучни блузи за жени/ женски врвови памук / памук/ маица фустани жени.Женски V-Вратот Секојдневен 3/4 Ракав Цветни Печатени Туника Кошули Летни Основни Кошули Плисирана Блузакарактеристики : 1.Ве молиме запомнете : Машинско перење со рака или блага ладна вода/не избелувајте/избришете ја со конец. Сезона : Пролет, Есенски Пол : Женска Пригода : Дневно, Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Име На Производ : Кихут Женски Обични Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Цветни Цветни Печатени Кошули Со Пуловер блуза. 2023 ДЕЛИКАТНА СТАВКА во ГАРДЕРОБИ : Облечени блузи со елегантен Врат/ врат на Екипажот/ шармантно деколте Во Форма на Квадратен врат, што е совршено за попрофесионални или Секојдневни прилики. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. Карактеристики : врв со кратки ракави, секојдневен и удобен, модерен дизајн, секојдневен врв.

Главните карактеристики

Избор на клиент