.

.

Земајќи Модни Жени Плус Големина Лабави Кратки Ракави Цврсти Врвови Летни Обични Маици За Возбудување На Вратот V Сиви 4XL

Земајќи Модни Жени Плус Големина Лабави Кратки Ракави Цврсти Врвови Летни Обични Маици За Возбудување На Вратот V Сиви 4XL

Вреднување на стоката:

DEN 361.44
Пристапност
Во достапна форма

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Вино,Црна,Сива,Каки,Армиска Зелена Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХХЛ,ХХХХХЛ,ХХХХХХЛ Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : В Шема На Вратот : Цврста Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Стил На Резервоарот : Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Есенска Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Удобен И МЕК 95% ПОЛИЕСТЕР,5% СПАНДЕКС МАТЕРИЈАЛ. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : жени 2023 лето плус големина краток ракав v вратот цврсти врвови повик лабава возбуда удобност половината кратки маици. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Повод : овие женски врвови погодни и за внатрешни и за надворешни работи и создаваат секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Меките летни врвови за жени се најдобри подароци за одмор за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент