.

.

Женска Летна Мода Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Краток Ракав Копче Лабава Маица Блузи Црвена ХХХЛ

Женска Летна Мода Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Краток Ракав Копче Лабава Маица Блузи Црвена ХХХЛ

Вреднување на стоката:

DEN 318.40
Пристапност
Во достапна форма

Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.56"XXL121642114cm/44. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5.74"XXXXXL182248130cm/51.

Главните карактеристики

Избор на клиент