.

.

Ханас Фустани Женска Еднобојна Еднокреветна Капела Со Долги ракави Јака Шифон Појас Фустан Сина XXL

Ханас Фустани Женска Еднобојна Еднокреветна Капела Со Долги ракави Јака Шифон Појас Фустан Сина XXL

Вреднување на стоката:

DEN 312.00
Пристапност
Во достапна форма

●КАРАКТЕРИСТИКА : женскиот фустан е направен од ткаенина со цврста боја и обично доаѓа во низа бои.75" ракав : 56см/22.54" РАКАВ : 59СМ/23.44"големина : Xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 104cm/40.

Главните карактеристики

Избор на клиент