.

.

Женски Фустан Гроздобер Долг Ракав Божиќен Печатен Кружен Врат 1950 Тите Домаќинка Вечерна Забава Матурска Облека Цветен Летен Фустан За Жени

Женски Фустан Гроздобер Долг Ракав Божиќен Печатен Кружен Врат 1950 Тите Домаќинка Вечерна Забава Матурска Облека Цветен Летен

Вреднување на стоката:

DEN 495.84
Пристапност
Во достапна форма

Пол : Жени Материјал : Полиестерска Јака : Тип На Тркалезна Шема На Вратот : Божиќно Печатењесодржи : 1 Х Фустан ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : Изработена од Полиестер и Е Многу Мека, Удобна И Доволно Издржлива за Вашето Секојдневно Носење. Машина За Перење Или Миење Раце Ладно, Се Препорачува Миење Раце, Не Избелувајте, Исушете Ја Линијата. ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : Овој Гроздобер Фустан Со Долги Ракави Одговара На Низа Прилики, Вклучувајќи Вечерна Облека За Забави, Внатрешна, Надворешна, Одмор, Плажа, Забава, Коктел или Други Активности. Задоволителна Услуга : Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време, Ако Имате Било Какви Проблеми Со Објектот. Само Сакаме Да Знаете Дека Вашето Задоволство Е Секогаш Наш Приоритет. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Женскиот Гроздобер Божиќен Фустан Е Дизајниран Со Тркалезен Врат, Долг Ракав, Секојдневно Лабаво Вклопување Со Целосна Должина, Лабав Раб, Гроздобер Принт, Изработен од Лесна Мека Ткаенина и Удобен За Носење, Лесно Може Да се Облече Или Да се Облече. Можете Да Ја Почувствувате Топлината На Телото Со Носење На Божиќ, Без Студ. ПАР со : Овој Божиќен Зрел Секојдневен Лесен Фустан Може да Се Совпадне Со Многу Алишта. Можете Да Различни Капи, Рибарски Капи, Бејзбол Капи, Итн. Модниот Дизајн Прави Да Изгледате Поубаво, Слатко И Елегантно. Гроздобер Стил од 1950-тите Го Прави Совршен За Носење Забави. Без Разлика Дали Е Излезете Или Одете На Одмор На Плажа, Тоа Ќе Биде Добар Избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент