.

.

Бомото Дами Лабава Секојдневен Фустан Бохо Печатени Плажа Миди Фустан Летни Фустани

Бомото Дами Лабава Секојдневен Фустан Бохо Печатени Плажа Миди Фустан Летни Фустани

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој миди фустан совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн-Вратот На Екипажот, Половина Ракав, Цветни Печатење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Материјал-100% Полиестер. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод : Совршен за фустан за носење на работа, забава, коктел, семеен собир, состанок или само за секојдневно облекување. Дизајн : Носењето лабав фустан на вратот на екипажот може да направи да изгледате потенок, дизајнот со висок струк и должината на коленото може многу добро да ја издолжат пропорцијата на вашето тело.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан На Вратот На Екипажот, Миди Фустан Со Половина Ракав Тип На Шема : Цветно Печатењебојка : Каки, Мулти-Боја, Светло Сина, Бела, Виолетова, Црвена, Жолта, Црна(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина на вратот На екипажот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Половина Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан За Вратот На Екипажот, Миди Фустан Со Половина Ракав. Натпревар : исто така е одлично да го спарите овој симпатичен фустан со висока пета, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед. Материјал : миди фустанот е изработен од супер лесна ткаенина, и е толку пријателски за кожата и дише, лабавиот дизајн ви носи удобно искуство при носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент