.

.

Женски Фустани Печатени V - Вратот А-Линија Средна Должина Обичен Летен Фустан Без Ракави Бел 2xl

Женски Фустани Печатени V - Вратот А-Линија Средна Должина Обичен Летен Фустан Без Ракави Бел 2xl

Вреднување на стоката:

DEN 516.64
Пристапност
Во достапна форма

31" половината : 100см/39.03" должина : 142cm/55.Моден стил,удобен.22" Половината : 82cm/32. - Пол : Женски.37" рамо : 35см/13.60" Колк : 98cm/38,58" должина : 134см/52,76" големина : л биста : 98см/38,58" половината : 88см/34,65" рамо : 33см/12,99" колк : 104см/40,94" должина : 136см/53,54" големина : xl биста : 104см/40,94" половината : 94см/37,01" рамо : 34см/13.

Главните карактеристики

Избор на клиент