.

.

Наирхг Декоративна Куклена Куќа Клупа Дрво Двор Тревник Самовила Градина Клупа Дома Декор, Жолта

Наирхг Декоративна Куклена Куќа Клупа Дрво Двор Тревник Самовила Градина Клупа Дома Декор, Жолта

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис : оваа мини клупа може да се користи за украсување на вашите саксии или вашиот градинарски микро пејзаж, правејќи да изгледа како да имате џуџиња што живеат во вашата градина.Она што оваа мини клупа може да ви го понуди е тоа што е толку мала што може да се користи како украс на прозорецот во продавница или како додаток за детска куклена куќа.Откако е направен од дрвени материјали, тој е квалитетен и може да се користи долго време.Должината на производот е 16,5 см, ширината е 7 см, а висината е 13cm.It погоден е за украсување на вашата градина и саксија.Име на ставка : Мини Репер Материјал : Дрвени Карактеристики : Декоративни, Слатки, Прекрасни Детали За Големината : 16,5 см х 7см х 13см/6,5 "х 2,76" х 5,12 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Мини Клупа Оваа мини клупа може да се користи за украсување на вашите саксии или вашиот градинарски микро пејзаж, правејќи да изгледа како да имате џуџиња што живеат во вашата градина. Она што оваа мини клупа може да ви го понуди е тоа што е толку мала што може да се користи како украс на прозорецот во продавница или како додаток за детска куклена куќа. Откако е направен од дрвени материјали, тој е квалитетен и може да се користи долго време. Должината на производот е 16,5 см, ширината е 7 см, а висината е 13 см. Таа е погодна за украсување на вашата градина и саксија.

Главните карактеристики

Избор на клиент