.

.

Дуксер И Панталони За Суи Ги Поставија Жените Со Долг Ракав Тркалезен Врат Пуловер Џогер Панталони Дневна Две Тимови Со Џебови

Дуксер И Панталони За Суи Ги Поставија Жените Со Долг Ракав Тркалезен Врат Пуловер Џогер Панталони Дневна Две Тимови Со Џебови

Вреднување на стоката:

DEN 582.24
Пристапност
Во достапна форма

Еластични панталони за половината, нога со зрак, заострена нога, странични џебови, основни и удобни.34" големина : XL ГОЛЕМИНА.It многу мода и ве прават толку убавина.28" Должина На Панталони : 105см/41.

Главните карактеристики

Избор на клиент