.

.

Роквил Paсм Пар Студиски Монитор Во Близина На Теренот стои со Прилагодлива Висина

Роквил Paсм Пар Студиски Монитор Во Близина На Теренот стои со Прилагодлива Висина

Вреднување на стоката:

DEN 623.84
Пристапност
Во достапна форма

Видео ОД RСМ1 : . . . Овие тешки држачи За монитори Во Близина На Теренот се дизајнирани со дом и проект . снимање студија во умот. Висината е прилагодлива за слушање додека седите . или стои, и се заклучува во место со сигурносен игла. Три гумени влошки на . дното на основата го одржува овој штанд стабилен на која било површина. Целиот штанд . се распаѓа на четири парчиња за лесно складирање и патување. Вклучува : . (2) Во Близина На Терен Монитор Стои. Карактеристики : . Студио Монитор Стои (Пар). Прилагодлива Висина. Челична Конструкција. Најлон спојка за прилагодување. Ева Рампа на врвот за елиминирање на несаканите вибрации. Тројно спроведена челична основа со крајна цврстина. Црна Боја. Капацитет на тежина : 80 килограми. Прилагодлив Опсег на висина : 33-45 инчи. База : 17,7 х 17,7 х 17,7 инчи. Горна Плоча : 9,05 х 9,45 инчи. Дијаметар на цевката : 1,5 инчи-1,37 инчи. Прирачник За сопственикот Rrf4 Rrfille Решетката Монтирање Систем За Ладење Со Прикажување На Температурата. Четири вентилатори за топчести лежишта со голема Брзина 80мм. Трицифрен син екран ја прикажува внатрешната температура на кабинетот или мултимедијалниот центар. Моќност 110v / 60hz. Вклучува завртки за инсталација на решетката. Димензии : 19 "х 4.3". Тежина : 3,5 килограми.

Главните карактеристики

Избор на клиент