.

.

Женски Боди За Пливање Женски Боди Со Долги Ракави Блуза Костим За Капење Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење Елегантен Летен Крајбрежен Речен Моден

Женски Боди За Пливање Женски Боди Со Долги Ракави Блуза Костим За Капење Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење

Вреднување на стоката:

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Половината : 33см/12.99" Колк : 34см/13.39" Големина : М Половината : 35см/13.78" Колк : 36см/14.17" Големина : Л Половината : 37см/14.57" Колк : 38см/14.96" Големина : XL Половината : 39см/15.35" Колк : 40см/15.75" За летни Костими за капење,забави во базен,плажа,езеро,крстарење,одмор спортски е, затоа што е На Плажа или базен со децата или игра одбојка на плажа.костими за капење,удобно е кога правите активности Исклучителен Дизајн. За летни костими за капење, облека за плажа, забава, одмор,пливање,кампување,нуркање ,СПА,тропски одмор,Меден Месец.Исто така добар избор за меден месец и жени пријатели подарок. Овој Одличен комплет за костими за Капење е Одличен за ден на забава на сонце и ве прави шармантни во текот на летото. Погоден за пливање, Базен, лето, забава на плажа, крајбрежје, СПА И други активности за водени спортови. Одлично е да ја покажете фигурата на кривата со неа,уживајте во одморот со овој костим за капење.

Главните карактеристики

Избор на клиент