.

.

Најважен Дуксер Женски Лабав Секојдневен Качулка Со Долги Ракави Геометриски Дуксер Со Дуксер Со Дуксер Виолетова М

Најважен Дуксер Женски Лабав Секојдневен Качулка Со Долги Ракави Геометриски Дуксер Со Дуксер Со Дуксер Виолетова М

Вреднување на стоката:

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Женска Мода Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Геометриски Дуксери за Дуксери со Дуксери со Дневен Ракав. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Памук, 5% Spandex Colors : Purplessize : Должина На Ракавот : Долги Ракави : Тркалезно Деколте Шема : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Лабава Сезона : Пролет/Fall/Зима Пригода : вклучен Дневен/Секојдневен/Пакет На Плажа : 1 Дуксери / Дуксери . Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Дуксери За Дозвола За Жени : Есенски Тимови За Жени; Лабави Дуксери За Пуловер ; Обични Врвови За Туника ; Дуксери за Пуловер за Слободно време. ●Женски Дуксери тип : дуксери за жени; дуксери за жени плус големина; пуловер дуксери за жени; лесни дуксери за жени. ●Женски Дуксери 2023 Материјал : Памук, ткаенината е мека, удобна и растеглива. Овие жени паѓаат врвови 2023 секојдневно, може да се мијат со машина и брзо се сушат, се допира ладно, што е погодно за Облекување Во Пролет /Fall/Зима. ●Дуксери за Жени : есенски дуксери за жени ; женски дуксери; дуксери за жени плус големина. ● Женски Дуксер Q : Кружен Дуксер Со Печатено Деколте, Качулка Со Долги Ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент