.

.

Хунпа Жени Лабава Секојдневна Печатена Качулка Џемпер Пуловер Блуза Врвови Јакна

Хунпа Жени Лабава Секојдневна Печатена Качулка Џемпер Пуловер Блуза Врвови Јакна

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

59" големина : л3 сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 124см/48. Сезона : Aut / Зима Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Парчиња Женска Блуза Size USUKEUBust Sleeve Length S4834104cm/40.11" должина : 63cm/24.98" жените лабава повик печатени качулка џемпер Пуловер БЛУЗА БЛУЗИ ЈАКНА ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : материјал лесен,УЛТРА МЕК МОЖЕ Да ве стопли Цел Ден, но останете ладни повод : секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн нега на облека : миење раце / машина за миење раце на ниска температура, НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ, ИЗБЕГНУВАЈТЕ ИЗЛОЖУВАЊЕ, Виси на суво. Стилски и мода ве прават попривлечни.94" Ракав : 44см/17.94"Sleeve : 44cm/17. Многу добар избор за испраќање до вашите пријатели, љубовници, родители, братучеди, деца и семејства.82" Ракав : 49см/19.09" ракав : 46cm/18.

Главните карактеристики

Избор на клиент