.

.

Војна на ѕвездите Дарт Вејдер Сит Ден На Божиќниот Празник - Качулка За Пуловер За Возрасни-Прилагодено-Црно

Војна на ѕвездите Дарт Вејдер Сит Ден На Божиќниот Празник - Качулка За Пуловер За Возрасни-Прилагодено-Црно

Вреднување на стоката:

DEN 639.84
Пристапност
Во достапна форма

Официјална Стока Од Војна На Ѕвездите Смешни Војна На Ѕвездите Божиќна Маица За Мажи, Жени, Момчиња и Девојчиња можеби Не Е Татко Божиќ, Но Дарт Вејдер е подготвен за веселата сезона. Палубата вашата гардероба со оваа смешна ѕвезда војни одмор врвот. Со празнична илустрација На Дарт Вејдер на пијано со "..На Ситскиот Ден На Божиќ, " ќе го почувствувате Духот На Божиќ (И Галактичката Империја!) со секое носење. Планирање на патување Во Дизни Паркови и Одморалишта? Без разлика дали Станува збор За Дизниленд или Волт Дизни Ворлд, подгответе се За Војна На Ѕвездите : Работ На Галакси со маичка Од Војна На Ѕвездите за вас или соодветни врвови за целото семејство. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Лесен, рингспун претходно намален француски тери. Ребрести манжетни и полите вклучуваат спандекс. Џерси наредени хауба. Координирање на кабелот за цртање со метални громови. Торбичка џеб. Странично зашиени. Сите покрие шевовите изградба. Голи потреби. 55% памук / 45% полиестер. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Главните карактеристики

Избор на клиент