.

.

Женски Свадбени Фустани За Гости Модни Жени Летен Лежерен Фустан Со Кратки Ракави Со Отпечаток На Вратот

Женски Свадбени Фустани За Гости Модни Жени Летен Лежерен Фустан Со Кратки Ракави Со Отпечаток На Вратот

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.94 "Должина : 101см/39. Големина : Л Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44. Стилскиот и разноврсен дизајн ви носи без напор модно уживање.

Главните карактеристики

Избор на клиент