.

.

Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Без Ракави У-Вратот Директно Мини Над Коленото Вратоврска-Боја Тесни Повик Ширинг Лето Боди Партија Фустан

Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Без Ракави У-Вратот Директно Мини Над Коленото Вратоврска-Боја Тесни Повик Ширинг Лето Боди Партија

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Биста : 74cm/29.13" Должина : 81cm/31.89" Големина : M Биста : 78cm/30.71" Должина : 82cm/32.28" Големина : L Биста : 82cm/32.28" Должина : 83cm/32.68" Големина : XL Биста : 86cm/33.86" Должина : 84cm/33.07" Големина : XXL биста : 90см/35.43" должина : 85см/33.46" големина : хххл Биста : 94см/37.01" Должина : 86см/33.86" Жени Без Ракави у-вратот директно мини над коленото вратоврска-боја тесни обични ширинг летни Боди партија фустан карактеристики : моден дизајн,100% сосема нов,висок квалитет! Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Должина На Бистата С 74см/29,13" 81см/31,89 "Големина : С Биста : 74см/29,13" Должина : 81см/31,89 " Фустани За Жени. Мека, висококвалитетна, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни. Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеат лесно кога се мијат, одржувајќи ги овие за жени во одлична состојба. Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент