.

.

Краток Ракав Солидна V-Вратот Маици За Жени Неправилни Обични Туника Блуза Блузи Лето Плажа Одмор Удобни Блузи Дневна Кошули Блузи

Краток Ракав Солидна V-Вратот Маици За Жени Неправилни Обични Туника Блуза Блузи Лето Плажа Одмор Удобни Блузи Дневна Кошули

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Врвови Пуловер Маица Блузи Тип На Шема : Еднобојна, Патент Боја : Црна, Зелена, Сива, Жолта, Розова, Кларет, Темно Сина, Небесно Сина, Паун Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92% полиестер, 8% Спандекслегност : Должина На Колковите Деколте : V Должина На Ракавот На Вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Содржина На Пакетот : 1 Х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Жените Ги Затвораат Врвовите На Вратот, Жените Обични Врвови,Дами Летни Врвови На Маици. Овој Уникатен Цврст Џеб Маици И Со Хеланки и Фармерки, Трендовски и Елегантен Предмет. Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави, Клубови И Состаноци. Тоа е супер удобно и лесно,кул чувство,удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини,женственост секси и софистицирана. Прилика : цветниот бохо фустан е погоден за секојдневно, ноќно излегување, клуб, коктел, вечер, забава, дом, вечера, одмор, ден и надвор од сите посебни прилики. основен, Но Сепак Ласкав И Елегантен Стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент