.

.

Кошули За Женикопче Деколте Блузи Маица Кошула Врвот Краток Ракав С Розова Лето Трендовски Печатени

Кошули За Женикопче Деколте Блузи Маица Кошула Врвот Краток Ракав С Розова Лето Трендовски Печатени

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

02" должина : 68см/26. Летната култура на чипка, исто така, може да се носи самостојно.63" Должина : 66см/25. Каде да се користи : овие кошули за жени се основен и неопходен додаток за жени и девојки,практично е да се носат за одење, трчање, јога, танцување, вежбање и вежбање, исто така убаво да се биде како облека за спиење/дневна облека/секојдневно носење дома.35" совет : ако не Ја Разбирате Табелата Со Големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (Големината xl Генерално е погодна за 120lb, секоја големина е околу 11lb разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе. Земете ја оваа елегантна маичка за вашата гардероба!.73" рамо : 43см/16.Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Лесно Се Совпаѓа : женските врвови се тенки исечени и лесно се комбинираат со фармерки, широки панталони, здолништа, шорцеви, велур панталони и палта. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, ,Божиќ (Барате добра замена за вашите истрошени кошули? Тоа е задолжителна маица за Мода.20" Големина : М Биста : 100см/39.46" рамо : 46см/18.77" големина : xl Биста : 112см/44.52" ракав : 29см/11. кошули за жени тренингот блузи за жени плус големина блузи за жени.34" Ракав : 27см/10.37" Рамо : 41.93" ракав : 28см/11.Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. Ако сте помеѓу две големини,се препорачува да изберете поголема големинаматеријал : Вискоза,Слатките Кошули Се Меки,Лесни,Еластични, Опуштени и Удобни за Носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент