.

.

Кунбути Женски Ролни Ракави Ленти Копче Надолу Блузи Блузи V Вратот Работа Туники Кошули

Кунбути Женски Ролни Ракави Ленти Копче Надолу Блузи Блузи V Вратот Работа Туники Кошули

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Печатени Копчиња Надолу Кошули Долги Ракави Блузи Плус Големина Туника Врвови. Женските кошули со копчиња памучни блузи со кратки ракави туники, добро се совпаѓаат со потпетици, сандали, v вратот со џебови прават да изгледате посекси, стилски, симпатичен, одличен визуелен ефект Женски кошули со копчиња памучни блузи со кратки ракави туники, добро се совпаѓаат со потпетици, сандали, v вратот со џебови прават да изгледате посекси, стилски, симпатичен, одличен визуелен ефект. Блуза Со долги Ракави : 97% Полиестер, 3% Памук, често И Удобно за носење. Погоден за секојдневна, секојдневна работа и одмор во лето, fall или пролет. V-деколте, Змија/Леопард Печатење, Долг ракав, лабава опремена и копче надолу дизајн, со класичен кошула јака, Два џебови на градите, целосна должина копчето надолу затворање. Големина Мали ни одговара 4-6, Средни ни одговара 8-10, Големи ни одговара 12-14, Х-Големи ни одговара 16-18, ХХ-Големи ни одговара 20-22.

Главните карактеристики

Избор на клиент