.

.

Гејмер Пресвртница Роденден Ниво Менс Мека Маица Ројал 2XL

Гејмер Пресвртница Роденден Ниво Менс Мека Маица Ројал 2XL

Вреднување на стоката:

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Прославете го вашиот дваесет и прв роденден со Овој прекрасен дизајн на Стара Слава, отпечатен на 100% памучна машка мека маица. Одликувајќи го текстот "Ниво 21" во фонт за видео игри. Печатени Од Стара Слава; Роденден; Машка Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент