.

.

Женски Летен Миди Бохо Фустан Краток Ракав V Вратот Чипка Трим Тенок Фит Цветни Фустан

Женски Летен Миди Бохо Фустан Краток Ракав V Вратот Чипка Трим Тенок Фит Цветни Фустан

Вреднување на стоката:

DEN 516.64
Пристапност
Во достапна форма

Женски Летен Миди Бохо Фустан Краток Ракав V Вратот Чипка Трим Цветни Фустан. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Кратко. Тип На Шема : Цветни. Пол : Жени. Тип На Ставка : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски летен миди фустан, краток ракав v вратот чипка трим миди цветни фустан, многу модерен. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, клубска облека, улична облека, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л, XL. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х фустан. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент