.

.

Женски Фустани Женска Мода Удобен Лабав Еднобоен Врат Со Долги Ракави Секојдневен Долг Фустан ЗА Жени БУ Л

Женски Фустани Женска Мода Удобен Лабав Еднобоен Врат Со Долги Ракави Секојдневен Долг Фустан ЗА Жени БУ Л

Вреднување на стоката:

DEN 266.40
Пристапност
Во достапна форма

67" половината : 117-122см/46,06-48,03" рамо : 42-43см/16,54-16,93" ракав : 62-63см/24,41-24,80" должина : 116см/45,67"големина : ххл биста : 116-121см/45,67-47,64" Половината : 122-127см/48,03-50,00" рамо : 43-44см/16,93-17,32" ракав : 63-64см/24,80-25,20" должина : 118см/46,46"големина : Хххл биста : 121-126см/47,64-49,61" половината : 127-132см/50,00-51,97" рамо : 44-45см/17,32-17,72" ракав : 64-65см/25,20-25,59" Должина : 120см/47,24"големина : ххххл Биста : 126-131см/49,61-51,57" половината : 132-137см/51,97-53,94" рамо : 45-46см/17,72-18,11" ракав : 65-66см/25,59-25,98" должина : 122см/48,03"големина : хххххл биста : 131-136см/51,57-53,54" половината : 137-142см/53,94-55,91" Рамо : 46-47см/18. Во Однос На Бојата, Никогаш Нема Да Направите Грешки, Можете Да Промените Една Или Повеќе. Женска Мода Удобна Лабава Цврста Боја Кошула Јака Секојдневен Долг Фустан. Содржи : 1 парчиња Табела Со Големина На Фустан : . Дизајн : Дизајнот Е Лесен За Носење И Изгледа Одлично Вклучено И Исклучено!.50" ракав : 66-67см/25.70" половината : 112-117см/44. Материјал : Полиестер, Памук.82" имаме повеќе големини од кои можете да изберете.

Главните карактеристики

Избор на клиент