.

.

Нов Отворен Патување Мултифункционален Патка Клип Торба Бандана Клип Патување H7C4

Нов Отворен Патување Мултифункционален Патка Клип Торба Бандана Клип Патување H7C4

Вреднување на стоката:

DEN 222.40
Пристапност
Во достапна форма

Опишете : име На Производ : клип-боја на капа за патување како што е прикажано материјал : Легура+Пузиза : 19*2см/7,48*0,78 инчи, копчето е 10,5 СМ*2СМ/4,13*0,78 инчи е многу погодно за излегување да се искачи на планината, и многу е погодно да се вози велосипед.Овие еластични ремени со штипки се држат безбедно во вашата торба и се без раце кога патувате. Не само што може да се користи за прицврстување капи, туку може да се користи и за прицврстување маски, ленти за глава, ракавици и се друго што е лесно да се изгуби.Забелешки : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои, а вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата подолу.2. Ако ви е тешко да ја изберете големината, можете да ме контактирате во секое време, ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за ваша референца.3. Можеме да прифатиме нарачки на мешани предмети, бои и големини.Овој производ вклучува : 1 компјутер шапка Клип Нов Отворено Патување Мултифункционален Патка Клип Торба Бандана Клип Патување H7 C4.

Главните карактеристики

Избор на клиент