.

.

Кошули за кучиња, Летни Маици За Кучиња Што Дишат, Симпатична Маичка За Елек Без Ракави За Кученца Облека За Дуксери За Миленичиња За Мали Средни Кучиња Облека За Мо

Кошули за кучиња, Летни Маици За Кучиња Што Дишат, Симпатична Маичка За Елек Без Ракави За Кученца Облека За Дуксери За Миленичиња

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис : елекот за Миленичиња прифаќа кружен врат, дизајн без ракави, печатење круна и букви, јасна шема и извонредна изработка. Тоа го прави вашето домашно милениче да го носи помодерно.Елекот за миленичиња е мек, удобен и дише, погоден за носење во пролет и лето. Може да се користи за облекување на вашето домашно милениче и совпаѓање со други модерни миленичиња accessories.It изработен е од памучен материјал.ПОСТОЈАТ големини НА XS, S, M, L за ваша референца. Погоден е за носење кученце, куче и други миленичиња.Име на предметот : Пет Вестматеријал : Памуккарактеристики : Кружен Врат, Дише, Мек, Удобно Детали За Големината : XS, Должина На Грбот : 18cm/7.09", Обем На Вратот : 21cm/8.27", Биста : 31cm/12.2 " (Прибл.) С, Должина На Грбот : 23см/9.06", Обем На Вратот : 25см/9.84", Биста : 36см/14.17 " (Прибл.) М, Должина На Грбот : 30см/11,81", Обем На Вратот : 29см/11,42", Биста : 40см/15,75 " (Прибл.) Л, Должина На Грбот : 36см/14.17", Обем На Вратот : 34см/13.39", Биста : 47см/18.5 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Елек За Миленичиња елек за Миленичиња усвојува тркалезен врат, дизајн без ракави, печатење круна и букви, јасна шема и извонредна изработка. Тоа го прави вашето домашно милениче да го носи помодерно. Елекот за миленичиња е мек, удобен и дише, погоден за носење во пролет и лето. Може да се користи за облекување на вашето домашно милениче и совпаѓање со други модерни додатоци за миленичиња. Изграден е од памучен материјал. ПОСТОЈАТ големини НА XS, S, M, L за ваша референца. Погоден е за носење кученце, куче и други миленичиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент