.

.

Маица За Жени V Вратот Летни Врвови Цветни Печати Маица Удобна Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Розова М

Маица За Жени V Вратот Летни Врвови Цветни Печати Маица Удобна Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Розова М

Вреднување на стоката:

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блуза За Вратот, Женски Врвови За Цветни Печатени Туники4. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.

Главните карактеристики

Избор на клиент