.

.

Базиреј Дуксери За Жени Плус Големина Трендовски Градиент Печатење Со Долги Ракави Лабави Блузи Кружен Врат Обичен Пуловер Црвен 2XL

Базиреј Дуксери За Жени Плус Големина Трендовски Градиент Печатење Со Долги Ракави Лабави Блузи Кружен Врат Обичен Пуловер Црвен

Вреднување на стоката:

DEN 255.20
Пристапност
Во достапна форма

Базиреј Дуксери За Жени Плус Големина Со Долги Ракави Трендовски Градиент Печатење Лабави Блузи Кружен Врат Обичен Пуловер Црвен 2xl. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестернек Стил : Тркалезна Шема На Вратот : Градиент Печатење Дебелина : Умерен Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Стил На Препи, Бохо Стил,. Повод : Секојдневен / Дома / Одмор . Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Врвови со долги Ракави за Жени. Женски Врвови Со Долги Ракави Летни Асиметрични Маици Тенок Обичен Обичен Копче Надолу Врвови Маици Пуловер Врвови Маици Летни Врвови Врвови Со Долги Ракави. Повик Пуловер. Дозвола Дуксери За Жени; Клиренс Дуксери За Жени; Дозвола Кардигани за жени ; Клиренс јакни во нашата продавница. Врвови Со Плус Големина За Жени; Џемпери За Жени; Врвови Со Долги Ракави За Жени; Долги Врвови За Туники за Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент