.

.

Маица Со Виуертри Спанде Женска Мода Со Долги Ракави Тркалезен Врат Печатена Маица Секојдневни Лабави Долги Ракави

Маица Со Виуертри Спанде Женска Мода Со Долги Ракави Тркалезен Врат Печатена Маица Секојдневни Лабави Долги Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандарден Пакет Маица Со Долги Ракави Женски Женски кошули Табела за Вежбање : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 62см/24.41" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 63см/24.80" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 112 CM/44.09" ракав : 64cm/25.20" должина : 70cm/27.56"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 65cm/25.59" должина : 72cm/28.35"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 128см/50.39" Ракав : 66см/25.98" Должина : 74см/29.13" Овој Едноставен и уникатен краток ракав е поврзан со фармерки, ШОРЦЕВИ или ХЕЛАНКИ за СЕКОЈДНЕВЕН и модерен стил. Одмор, Секојдневно Носење, Работа, Спорт, Погоден За Секојдневно Носење, Дом, Работа, Одмор. Памучна Мешавина, Супер Мека, Удобна И Дише, Полна Со Еластичност. Овој Разноврсен Врв Е Внимателно Прилагоден За Да Одговара На Чувствителната Кожа и Е Удобен За Да Избегне Блиско вклопување. Широка Кошула Со Кружен Врат Со Долг Ракав, Погодна За Дами, Млади Дами, Тинејџери И Девојки. Печатени Круг Вратот Лабава Пуловер Печати Лабава Маица Врвот Прави Да Изгледа Повеќе Модерен и Стилски. Високи Кошули Со Долги Ракави За Жени Памучна Кошула Со Долги Ракави Жени Женска Маица Со Кратки Ракави Врат На Желка Кошула Со Долги Ракави Женски Обичен Врв На Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент