.

.

Женско Здолниште Секојдневно Симпатично Елегантно Леопард Печатено Меко Плисирано Тренди Со Патенти Здолништа За Жени Облечени

Женско Здолниште Секојдневно Симпатично Елегантно Леопард Печатено Меко Плисирано Тренди Со Патенти Здолништа За Жени Облечени

Вреднување на стоката:

DEN 235.04
Пристапност
Во достапна форма

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66cm/25.98" Должина : 47cm/18.50" Големина : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 69cm/27.17" Должина : 48cm/18.90" Големина : L САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm/28.35" Должина : 49cm/19.29" Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 половината : 75cm/29.53" должина : 50cm/19.69" Изработени Од БРЗА СУВА ткаенина ПОГОДНА ЗА КОЖАТА, дизајнирана За Мека удобност, имаат за цел да останат ладни во вашиот секојдневен Живот. Убаво во комбинација со основна кошула, кошула со јака, џемпер, бејзбол униформа, високи чорапи на бутовите итн.Одличен подарок за пријателите, мајките и саканите. Погоден за клубови, вечерни забави, ноќно излегување, состаноци, шопинг, викенд, одмор, одмор, дневна облека и други специјални прилики.Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Прилики : тениските скортови се убави за тенис, голф, трчање, тренинг, кисела топка или секојдневна облека. дише, мека ткаенина, ве одржува удобно цел ден и останете ладни во тренингот на отворено. Убав пар со ками, блуза или кошули, со станови или потпетици за да создадете женски гроздобер изглед!. Течното долго здолниште е добро За Пролет, Лето и Fall. Уникатен Дизајн, Цврст И Дизајн На Боја за Печатење, мек, лесен и удобен за различни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент