.

.

УБ 6В 4.5 Ах Запечатена Оловна Киселина Батерија . Тт-Пакет

УБ 6В 4.5 Ах Запечатена Оловна Киселина Батерија . Тт-Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 223.20
Пристапност
Во достапна форма

UB645 6 V 4.5 Ah-Апсорбирачка Стаклена подлога (AGM) технологија за супериорни перформанси. Вентил регулирани, истури доказ изградба овозможува безбедно работење во било која позиција. Вообичаена употреба ЗА УБ645 : Потрошувачка Електроника, Електрични Возила, Стартери На Мотори, Колички За Голф, Лов, Тревник И Градинарски Алат, Медицинска Мобилност, Мотоцикли, Фотографија, спортови на Енергија, Преносни Алатки, Соларни, Играчки И Хоби, Уреди За Контрола На Пристап, Итно Осветлување, Безбедност. УПГ #Д5733 УБ645 6В 4.5 ах. Пакет од 6. Димензии : . Тежина : 1,59 Килограми. SLA/AGM одржување слободен, истури доказ батерија. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. 1 Година Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент