.

.

Кујна Виси Тенџере Лавици Заштеда На Простор Виси Тенџере Решетката За Пластична Фолија Ролна Хартија Ткиво

Кујна Виси Тенџере Лавици Заштеда На Простор Виси Тенџере Решетката За Пластична Фолија Ролна Хартија Ткиво

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава продавницата на Донг Ксиаоксиао од пазарот Оуојбај.Издржлив И Безбеден Материјал : Изработен од тежок материјал, решетките за тенџере се надградени, што е издржливо и стабилно за држење садови со голема тежина.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот добар квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Материјал : Нерѓосувачки Челик

Главните карактеристики

Избор на клиент