.

.

8237895277886

8237895277886

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Дајте ви меко чувство и ве одржува удобно цела ноќ. Затворање на патент и Аголни Врски - овој комплет за покривање на јорган има скриено затворање на патент за да спречи лизгање на утешителот и 4 аголни врски што ќе ви помогнат да го држите јорганот точно на место.

Главните карактеристики

Избор на клиент