.

.

Цртан Филм Животински Модели Дрвени Чипови Сам Материјал Сликарство Декоративни Дрвени Чипови

Цртан Филм Животински Модели Дрвени Чипови Сам Материјал Сликарство Декоративни Дрвени Чипови

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Дали барате некои специјални додатоци САМИ? Дали сакате да го правите тоа рачно? Ако одговорот е да, тоа ќе биде добар избор. Изработен од дрвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Животните обликуваат, многу живописни и слатки. Може да се користи за изработка на различни самостојни украси. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : околу 4,9 х 4,5 х 0,25 см. - и висок квалитет. - 4 различни животни форма, многу жив и симпатична. - Може да се користи за изработка на различни самостојни украси. - Погоден за свадба, роденденска забава, годишнина, вечер, итн. - Сам подарок за себе или за вашите пријатели. 40 х САМОДОВЕРБА дрвени чипови. и висок квалитет. 4 различни животни облик, многу жив и симпатична. Може да се користи за изработка на различни самостојни украси. Погоден за свадба, роденденска забава, годишнина, вечер, итн. Подарок САМ за себе или за вашите пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент