.

.

Спреј За Прскалки за брануваа За Распрскувач За Наводнување Во Паркот Детски Играчки За Игри Додатоци За Брануваа,26 стапки

Спреј За Прскалки за брануваа За Распрскувач За Наводнување Во Паркот Детски Играчки За Игри Додатоци За Брануваа,26 стапки

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Прскалка за брануваа, Спреј За Распрскувач За Наводнување Во Паркот Детски Играчки За Игри Додатоци За Брануваа, 26 стапки/49 Стапки Име На Производ : Брануваа Прскалкиквантност : 1пцкол : Како Што Покажуваат Сликите Големина : 20*15*5смкарактеристики : 1. Лесен за инсталирање - овој воден парк брануваа може да се инсталира без дополнителни алатки.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Мултифункционален-прскалката не само што може да се користи како детски играчки за прскање со вода, туку може и да го напои тревникот и ладното опкружување.Конверзија : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. Летни играчки-најдобрите играчки за вода на отворено за момчиња и девојчиња. Закачете го цревото од надворешната страна на мрежата за брануваа, поврзете го цревото со чешмата во градината, вклучете ја чешмата и започнете ја детската забава во водниот парк на отворено2. Закачете го цревото од надворешната страна на мрежата за брануваа, поврзете го цревото со чешмата во градината, вклучете ја чешмата и започнете ја детската забава во водниот парк на отворено. Вкупна должина 26 стапки и 49 стапки, две должини, може да се прилагодат за да одговараат на вашата брануваа 5. Безбеден и издржлив - прскалката Со Брануваа е изработена од издржлив пластичен материјал, кој може повторно да се користи во топли дена4. Безбеден и издржлив - прскалката За Брануваа е изработена од издржлив пластичен материјал, кој може повторно да се користи во топли денови. Време е да играте игри на отворено во жешкото лето. Оваа прскалка за брануваа е совршен подарок за децата во лето. Мултифункционален-прскалката не само што може да се користи како детски играчки за прскање со вода, туку може и да ја напои тревникот и ладната околина3.

Главните карактеристики

Избор на клиент