.

.

Хартија За Чистење Коса Со Фина Мрежа, Мрежа За Чистење Чешел, За Продавница За Салони За Убавина Фризерски Салон Професионален Стилист Фустан

Хартија За Чистење Коса Со Фина Мрежа, Мрежа За Чистење Чешел, За Продавница За Салони За Убавина Фризерски Салон Професионален

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Хартија За Чистење Коса со фина Мрежа, Мрежа За Чистење Чешел, За Продавница За Салони За Убавина Фризерски Салон Професионален Стилист Фустанспецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Чешел За Чистење Хартиен Материјал : Неткаенквантитет : 50 парчиња големина : Прибл. 13 х 10см/ 5.1 х 3.9 инфункција : Чувајте го чешелот за коса чист и хигиенски за повеќекратна употреба Список На Пакети : 50 х Хартија За Чистење Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-2см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Треба само да го ставите листот за чистење на чешел за лесно отстранување на паднатите влакна. Материјалот од неткаен материјал и фината мрежа го олеснуваат кршењето и имаат флексибилност. Карактеристики со отстранлив дизајн, поудобно е, што го прави лесен за употреба и чистење. Откако ќе ја исчистите косата, само фрлете ја хартијата за чистење директно, таа брзо и лесно се чисти. Ако имате домашно милениче дома, овој производ може да се користи и за брзо чистење на влакната од домашни миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент