.

.

Полнач за батерии 100-240v Широк Напон Адаптер За Полнач Бакарно Јадро 25.2 V 1a Играчки За Балансирање На Автомобили

Полнач за батерии 100-240v Широк Напон Адаптер За Полнач Бакарно Јадро 25.2 V 1a Играчки За Балансирање На Автомобили

Вреднување на стоката:

DEN 462.24
Пристапност
Во достапна форма

Полнач за батерии 100-240v Широк Напон Адаптер За Полнач Бакарно Јадро 25.2 V/1a Играчки За Балансирање На Автомобили Спецификација : Карактеристики : r r r 25.2 V/1 A помага да се постигне брзо полнење. Заштита на Повеќе нивоа на Заштита од прекумерен напон,заштита од краток спој, заштита од струја и така натаму осигурајте се дека безбедно полнење. Изработени Од огноотпорна компјутерска инженерска пластична легура, што ја прави отпорна на топлина. Усвојување на 100-240v широк напон за да биде погоден за различни области. Бакарното јадро овозможува овој адаптер за полнач за литиумски батерии да работи многу долго. r r r R Спецификација : r тип На Производ : Адаптер За Полнач За Литиумска БатеријаR Материјал : ABSr Влезен напон : 100-240 V 50 HZ/60 HZr Порта : 5,5x2, 5mmr излезна струја : 25.2 V/1ar Приклучок : американски приклучокr големина на Пакетот : прибл. 7.4 x 4.3 x 5.1 cm/ 2.9 x 1.7 x 2.0 во r пакет тежина : 69g/ 2.4 ozr r Пакет Листа : r 1 x Литиум Батерија Полнач Адаптира 25.2 V/1 A помага да се постигне брзо полнење. Изработена од огноотпорна компјутерска инженерска пластична легура, што ја прави отпорна на топлина. Заштита на повеќе нивоа на заштита од прекумерен напон, заштита од краток спој, заштита од струја и така натаму, проверете дали е безбедно полнење. Усвојување на 100-240v широк напон за да биде погоден за различни области. Бакарното јадро му овозможува на овој адаптер за полнач за литиумски батерии да работи многу долго.

Главните карактеристики

Избор на клиент