.

.

Женски Врвови Паѓаат Дами Модна Боја Решетка Лента Со Долги Ракави Памук Обична Лабава Кошула Врвови Со Големина На Капут За Жени Слатки Врвови ТАНКИКЕ ХХЛ

Женски Врвови Паѓаат Дами Модна Боја Решетка Лента Со Долги Ракави Памук Обична Лабава Кошула Врвови Со Големина На Капут За

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Долги ракави, моден ретро стил, лабаво вклопување, лигава кошула, кошула со кратки ракави со тежина ве прави удобно. мексикански блузи за жени дуксериграфски дуксери за машки сини врвови на качулка за жени качулка со качулка црн патент качулка женски врвови без прерамки за жени лето чисти врвови за жени лето дагачи за жени сетфлорални блузи за женскисветли блузи за жени плус големинаправи врвови за девојки костуми за патеки за жени сетвоменки работни блузисип нагоре качулка обичните дуксери униформи за жени во собата.37" женски модни дуксери & дуксери УНИФОРМИ ЗА ДОИЛКИ ЗА ЖЕНИ ПОСТАВЕТЕ дуксерсина за жени сетцрни проегирни долги Ракави копче Горе за жени од рамо блузи За Жени Ј2кога за капење топсесенцијален качулка Жешка качулка долги ракави с за жени униформи за нега за жени блузи и дуксери за вратот на екипажот женскигрки со патент тренингот со качулка ВРВОВИ ЗА ЖЕНИ.22 "Должина На Ракавот : 56см/22.23" Предна Должина : 85см/33.31 "Должина На Ракавот : 59см/23. Големина : ХХХЛ Големина. Големина : Л Големина.28 "Задна Должина : 95см/37.86 "Задна Должина : 99см/38.25" Задна Должина : 100см/39. : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.03" Должина На Ракавот : 61см/24.44" Предна Должина : 83см/32.07 "Задна Должина : 97см/38.67 "Должина На Ракавот : 60см/23.05" Предна Должина : 82см/32. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38. Големина : М Големина.94 "Должина На Ракавот : 58см/22.Моден дизајн, висок квалитет!Материјал : 90% Памук,10% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Долго Миење Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Стил На Печатење : мода убава облека за трудници, Погодна За бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас прикажи подароци направени од материјали,чувство на мека рака, Без Никаква Штета На Вашата Кожа,Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 См поради Рачно Мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кошула Големина : И Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент