.

.

Елементи женски плус големина печатено влечење на кратко

Елементи женски плус големина печатено влечење на кратко

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Лесен вечен летен стил-Елементите на Елокии плус печатените шорцеви со големина доаѓаат во опуштено вклопување и влечење стил со затегната еластична половината и влечење за напор за напорна удобност додека се облекувате. Изберете од две убави цветни отпечатоци за да додадете малку талент против цврсти врвови или пар со совпаѓање на печатена вратоврска предна кошула, сандали и очила за сонце за задебелен стил на сончев ден. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината со влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Елоквии елементи плус шорцеви за печатење со големина за жени. Елоквии Елементи - некајте добро облекување во најдобар случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент