.

.

Студел индустрии Санта пошта празници Парцели Писма Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Кристина Хулкранц

Студел индустрии Санта пошта празници Парцели Писма Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : птица; Животно; Поштенско сандаче; Пошта; Плик; Пост, верверица, парцела. Дизајн од Кристина Хулкранц.

Главните карактеристики

Избор на клиент