.

.

Ноќта На Вештерките Украси Заштеди

Ноќта На Вештерките Украси Заштеди

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Перници За ноќта НА вештерките Покриваат Декор Куќиште За Перница Софа Капак За Фрлање На Половината 1 ПАРЧИЊА Карактеристики : Сосема нов материјал : Кадифена Димензија На Кожата Од Праска : Приближно 45 см*45 см стил : Среќен Ноќта НА Вештерките,Стил На Акварел, Дезен природни материјали,Без избледување,можете да гледате ТЕЛЕВИЗИЈА во вашите раце овој комплет за перници за да го направите вашиот домашен изглед Е Дневен Престој За Денот На Благодарноста : Рачно Перење Или Миење Во Ладна Вода на нежен циклус. Не користете белило.Ова е само еден капак на Перницата, вметнувањето не вклучува,Скриено затворање на патент, Печатење само на ЕДНА страна модерна декорација за дома, кафуле, клуб, библиотека, ноќта на Вештерките итн. Пакет Вклучен : 1 x капак за Перница(вметнувањето На Перницата не е вклучено) Забелешка : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ●Висококвалитетни Производи●со висококвалитетни материјали и извонредна изработка, производите се цврсти и издржливи. ①Лесна Инсталација И Употреба,производот е лесен за инсталирање, потребно е само кратко време за употреба и е помалку тежок за употреба. ●Најдобра Големина●спецификациите за големината на производот се соодветни за различни потреби. ●Одличен Подарок Zhis Производи е одличен подарок за пријатели и љубовници на родендени и забави. €Широко Примена}Производите може да се користат во спалната соба, дневната соба, кујната, автомобилот. Исто така е многу добро да се користи во секојдневниот живот или разни забави и банкети.

Главните карактеристики

Избор на клиент