.

.

Солидни тесни нозе на Jојспун, големини на големини до 2xl

Солидни тесни нозе на Jојспун, големини на големини до 2xl

Вреднување на стоката:

DEN 143.52
Пристапност
Во достапна форма

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Официјално е сезона на хулахопки! 7/8 хулахопки со високи половини на oyојспун се лизгаат со леснотија во ткаенина-мека ткаенина со стрии за удобно вклопување и нежна поддршка. Совршениот женски пантолона за секојдневно носење, овој непроaирен стил на нозе е одличен натпревар за да се спарите со омилените атлетиви или обични врвови за трчање на работи или дури и лесен истегнување или тренингот. Чувајте ги омилените мали најважни работи во страничниот џеб. Сега во богати, есенски бои за да ја воздигнете вашата гардероба. Womenенски 7/8 цврсти хулахопки со џеб од oyоспун. Материјал : 75% најлон/25% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. џебови : 1 џеб од странично лизгање има мали најважни работи. Затворање : Повлечете. Карактеристики : високи половини; мазна и нежна поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент