.

.

Tuphel Industries модерна кралска портрет графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Амелија Нојс

Tuphel Industries модерна кралска портрет графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Амелија

Вреднување на стоката:

DEN 671.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : накит; Лице; Жена; Женски; Дама; Лице, портрет, кралски. Дизајн од Амелија Нојс.

Главните карактеристики

Избор на клиент