.

.

Трговска марка ликовна уметност брокада на пеперутка II платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност брокада на пеперутка II платно уметност по пекара во боја

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Пеперутка брокада II“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент