.

.

Едноставно маргаритка 16 16 Ореви и завртки Декоративни празници за геометриска перница за печатење

Едноставно маргаритка 16 16 Ореви и завртки Декоративни празници за геометриска перница за печатење

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, од едноставно маргаритка. Едноставно маргаритка 16 "x 16" ореви и завртки Декоративни празнични геометриски перници за печатење : 16 "x 16" Перница за печатење. Материјал : полиестер. Украсете и персонализирајте го вашиот дом. Совршено за секоја просторија со различни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент