.

.

Данскин сега женски атлетски чевли со низок банџи

Данскин сега женски атлетски чевли со низок банџи

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ги нозете удобни во текот на денот со овој Данскин сега женски атлетски чевли со низок банџи. Лесен и поддржувачки, идеален е за носење додека работи надвор и за време на низа други активности. Има горниот дел од ткаенината на Jerseyерси за стил и издржливост. Athенски чевли за атлетски банџи ги надополнува сите видови на обични и атлетски облеки. Доаѓа во низа големини за да можете да го најдете точното вклопување. Сивата боја на The го прави разноврсен додаток на вашата гардероба. Данскин сега женски атлетски чевли со низок банџи : сива боја. Jerseyерси и ткаенина Пу. ТПР плус ткаенина. Користете мека четка за влакната за да отстраните каква било површинска нечистотија или прашина од чевлите. Достапни големини : 6, 6,6, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10 и 11. удобно. Данскин сега чевлите е привлечен на подножјето. Идеално за носење додека е активно. Парови со сите видови тренингот или обичната облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент